Vellanur, Chennai, Tamil Nadu
GST No. 33FABPK9824G1ZO
Call 08047659754 78% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 10 Meter
Product Brochure
| Thickness | 2 mm |
| Cable Tray Type | Perforated Cable Tray |
| Tensile Strength | 15 mm |
| Color | silver |
| Shape | rectangle |
| Surface Treatment | powder coating,galvanzing |
| Material | Stainless Steel |
| Country of Origin | Made in India |
| Mild Steel Cable Tray |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10 Meter
Product Brochure
| Thickness | 1.2 mm |
| Cable Tray Type | Perforated Cable Tray |
| Color | Silver |
| Shape | rectangle |
| Surface Treatment | Powder Coating,Galvanzing |
| Material | Stainless Steel |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10 Meter
Product Brochure
| Thickness | 1.2 mm |
| Cable Tray Type | Perforated Cable Tray |
| Tray Type | Perforated Cable Tray |
| Color | silver |
| Surface Treatment | Powder Coating,Hot Dipped Galvanzing |
| Material | Stainless Steel |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
View Complete details