Vellanur, Chennai, Tamil Nadu
GST No. 33FABPK9824G1ZO
Call 08047659754 78% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 10 Meter
Product Brochure
| Type | Perforated Cable Tray |
| Material | Galvanized Iron |
| Shape | Rectangular |
| Sheet Thickness | 10mm |
| Brand | Sarcom |
| Color | Sliver |
| Surface Finishing | Powder coating |
| Side Rail Height | 200 mm |
| Is It Waterproof | Waterproof |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10 Meter
Product Brochure
| Type | Perforated Cable Tray |
| Material | Galvanized Iron |
| Shape | Ladder |
| Sheet Thickness | 20mm |
| Color | Silver |
| Surface Finishing | Power Coating |
| Corrosion Resistance | Yes |
| OEM Service | Yes |
| Is It Waterproof | Waterproof |
View Complete details